Ludomanistudier er et ressourcested for de gymnasiale uddannelser. Her kan lærere og elever finde inspiration, faglige vinkler og materialer til studieemnet ludomani. © 2013.

MOST POPULAR TV SERIES

Opgavebeskrivelse

1 9-1-1 (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/75219/9-1-1.html
2 9-1-1: Lone Star (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/89393/9-1-1-lone-star.html
3 A Discovery of Witches (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/77236/a-discovery-of-witches.html
4 Alice in Borderland (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/110316/alice-in-borderland.html
5 All American (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/82428/all-american.html
6 Attack on Titan (2013) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1429/attack-on-titan.html
7 Big Sky (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/100010/big-sky.html
8 Black Lightning (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/71663/black-lightning.html
9 Bridgerton (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/91239/bridgerton.html
10 Brooklyn Nine-Nine (2013) ➤ http://movie-free.xyz/tv/48891/brooklyn-nine-nine.html
11 Cidade Invisível (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/110529/cidade-invisvel.html
12 Clarice (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/103302/clarice.html
13 Cobra Kai (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/77169/cobra-kai.html
14 Criminal Minds (2005) ➤ http://movie-free.xyz/tv/4057/criminal-minds.html
15 Dash & Lily (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/111625/dash-lily.html
16 Death in Paradise (2011) ➤ http://movie-free.xyz/tv/41956/death-in-paradise.html
17 Doctor Who (2005) ➤ http://movie-free.xyz/tv/57243/doctor-who.html
18 Elite (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/76669/lite.html
19 Emily in Paris (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/82596/emily-in-paris.html
20 Euphoria (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/85552/euphoria.html
21 Fargo (2014) ➤ http://movie-free.xyz/tv/60622/fargo.html
22 Fate: The Winx Saga (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/97175/fate-the-winx-saga.html
23 Finding Alice (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/116620/finding-alice.html
24 Firefly Lane (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/87049/firefly-lane.html
25 For All Mankind (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/87917/for-all-mankind.html
26 For Life (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/92053/for-life.html
27 Game of Thrones (2011) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1399/game-of-thrones.html
28 Grey's Anatomy (2005) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1416/greys-anatomy.html
29 Harrow (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1416/greys-anatomy.html
30 His Dark Materials (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/68507/his-dark-materials.html
31 Homeland (2011) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1407/homeland.html
32 Legacies (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/79460/legacies.html
33 Lucifer (2016) ➤ http://movie-free.xyz/tv/63174/lucifer.html
34 Lupin (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/96677/lupin.html
35 MacGyver (2016) ➤ http://movie-free.xyz/tv/67133/macgyver.html
36 Modern Family (2009) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1421/modern-family.html
37 One Punch Man (2015) ➤ http://movie-free.xyz/tv/63926/one-punch-man.html
38 Outlander (2014) ➤ http://movie-free.xyz/tv/56570/outlander.html
39 Ozark (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/69740/ozark.html
40 Pandora (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/90670/pandora.html
41 Peaky Blinders (2013) ➤ http://movie-free.xyz/tv/60574/peaky-blinders.html
42 Resident Alien (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/96580/resident-alien.html
43 Schitt's Creek (2015) ➤ http://movie-free.xyz/tv/61662/schitts-creek.html
44 Sex Education (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/81356/sex-education.html
45 Shameless (2011) ➤ http://movie-free.xyz/tv/34307/shameless.html
46 Snowpiercer (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/79680/snowpiercer.html
47 Star Trek: Discovery (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/67198/star-trek-discovery.html
48 Superman and Lois (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/95057/superman-lois.html
49 Supernatural (2005) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1622/supernatural.html
50 Superstore (2015) ➤ http://movie-free.xyz/tv/62649/superstore.html
51 The Blacklist (2013) ➤ http://movie-free.xyz/tv/46952/the-blacklist.html
52 The Boys (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/76479/the-boys.html
53 The Crew (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/116736/the-crew.html
54 The Crown (2016) ➤ http://movie-free.xyz/tv/65494/the-crown.html
55 The Equalizer (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/95205/the-equalizer.html
56 The Expanse (2015) ➤ http://movie-free.xyz/tv/63639/the-expanse.html
57 The Falcon and the Winter Soldier (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/88396/the-falcon-and-the-winter-soldier.html
58 The Flash (2014) ➤ http://movie-free.xyz/tv/60735/the-flash.html
59 The Flight Attendant (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/93287/the-flight-attendant.html
60 The Good Doctor (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/71712/the-good-doctor.html
61 The Haunting of Bly Manor (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/109958/the-haunting-of-bly-manor.html
62 The Haunting of Hill House (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/72844/the-haunting-of-hill-house.html
63 The Last of Us (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/100088/the-last-of-us.html
64 The Mandalorian (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/82856/the-mandalorian.html
65 The Orville (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/71738/the-orville.html
66 The Queen's Gambit (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/87739/the-queens-gambit.html
67 The Sinner (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/39852/the-sinner.html
68 The Spanish Princess (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/86428/the-spanish-princess.html
69 The Stand (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/86382/the-stand.html
70 The Undoing (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/83851/the-undoing.html
71 The Vampire Diaries (2009) ➤ http://movie-free.xyz/tv/18165/the-vampire-diaries.html
72 The Walking Dead (2010) ➤ http://movie-free.xyz/tv/1402/the-walking-dead.html
73 The Witcher (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/71912/the-witcher.html
74 This Is Us (2016) ➤ http://movie-free.xyz/tv/67136/this-is-us.html
75 Vikings (2013) ➤ http://movie-free.xyz/tv/44217/vikings.html
76 Virgin River (2019) ➤ http://movie-free.xyz/tv/88324/virgin-river.html
77 WandaVision (2021) ➤ http://movie-free.xyz/tv/85271/wandavision.html
78 We Are Who We Are (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/88713/we-are-who-we-are.html
79 Yellowstone (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/73586/yellowstone.html
80 You (2018) ➤ http://movie-free.xyz/tv/78191/you.html
81 Young Sheldon (2017) ➤ http://movie-free.xyz/tv/71728/young-sheldon.html
82 Your Honor (2020) ➤ http://movie-free.xyz/tv/86430/your-honor.html

Opgave